VVV Epe Header

Veluws Museum Hagedoorns Plaatse

Favo Icon
Veluws Museum Hagedoorns Plaatse foto 0
Veluws Museum Hagedoorns Plaatse foto 1
Veluws Museum Hagedoorns Plaatse foto 2

Aan de rand van de mooie Veluwe in Epe staat de 300 jaar oude boerderij van Hagedoorns Plaatse. Het museum is leuk en interessant voor alle leeftijden en interesses. Neem een kijkje in de schuren of de mooie bijenstal. Loop rond door de moestuin en de boomgaard  met oude fruitrassen. En ga daarna naar het moderne tentoonstellingsgebouw en neem rustig een kijkje bij de tentoonstellingen op het gebied van landbouw in vroegere tijden. 

Op de deel en in de wagenloods staan machines en gereedschappen die op het land gebruikt werden. Buiten kunnen de bezoekers rondwandelen over het erf en door de tuin met groenten, kruiden en bloemen. De rondleiders vertellen graag meer over alles wat er te zien is. 

In de vakanties zijn er diverse activiteiten voor kinderen.


 

1 Mei tot 1 November  2023
Open dinsdag t/m zaterdag 11.00 – 17.00

Voor groepen kan het museum buiten de openingstijden bezocht worden. Neem daarvoor contact op met info@hagedoornsplaatse.nl en informeer naar de mogelijkheden. 

April 2024

1 april 2024 opent het museum haar deuren.  De openingstijden zijn dan van dinsdag t/m zaterdag 11.00 – 17.00

 

Locatie

Veluws Museum Hagedoorns PlaatseLedderweg 11
8161 SZ epe

Prijzen

Volwassenen € 6,50 Kinderen 4 t/m 12 jaar € 3,50 Kinderen 0 t/m 4 jaar Gratis Museumjaarkaart Gratis Vrienden van Hagedoorns Plaatse Gratis

Locatie

my image