Wild: bonte families op de Veluwe

WILD: Bonte families op de Veluwe

In WILD volgen we gedurende de vier jaargetijden de verhalen van drie hoofdrolspelers: de vos, het edelhert en het wilde zwijn. We zien de dieren jongen krijgen, die opgroeien naar volwassenheid. Kleinere rollen zijn voor de raaf, buizerd en ijsvogel. Bij de ijsvogel mogen we binnenkijken in het nest en met de buizerd vliegen we mee over de verschillende landschappen van de Veluwe. Al met al spectaculaire beelden die je normaal niet ziet. En niet kúnt zien, omdat Enting speciale toestemming kreeg om te filmen in gebieden die niet toegankelijk zijn.

De familiefilm, waar maker Luc Enting met zijn team drie jaar aan heeft gewerkt, is vanaf 1 februari 2018 te zien in de Nederlandse bioscopen. De voice-over van de film wordt verzorgd door André van Duin.