2

Ruiken, horen, zien, alle zintuigen komen aan bod

“Heerlijk wandelen!”


Familie Lettink uit Leeuwarden

 

De Familie Lettink is op korte wandel vakantie op de Veluwe.  Ze overnachten in de omgeving van Epe en wandelen een paar dagen delen van het Maarten van Rossumpad.

“We kenden Epe eigenlijk nog van schoolkamp van onze kinderen. Hier brachten we ze dan naar toe. Nu zijn we een paar dagen stukken van het Maarten van Rossumpad aan het wandelen.  We vinden het hier heerlijk wandelen, je hoort geen snelweg, niets en dat is uniek! Het is hier rond Epe echt verrassend mooi. Delen als de Tongerse Heide en het Wissels Veen lijken op de plattegrond gewoon weilanden, maar zijn in het echt unieke landschappen! We zeiden net al tegen elkaar.  Tijdens het wandelen hier gebruik je eigenlijk veel meer zintuigen dan normaal. Ruiken, horen, zien, alle zintuigen komen komt aan bod… genieten!”