De Paardenstal:
Deze comfortabele woning heeft een eigen entree, hal met apart toilet, grote living, keuken en een grote en een kleinere slaapkamer. Dit alles op de begane grond zonder drempels. Aansluitend vanuit de grote slaapkamer grenst de luxe badkamer met ligbad, aparte douche, toilet en dubbele wastafel. In de grote living staat een lange (eet)tafel en is er een zithoek met een flat screen-tv en geluidsinstallatie. De keuken is uitgerust met een 4-pits gaskookplaat, vaatwasser, koelkast en combimagnetron, koffiezetapparaat en waterkoker. Er is servies en kookgerei, waarmee je ook voor je eigen maaltijden kunt zorgen.
Het Kippenhok:
Deze accommodatie heeft een eigen ingang en bestaat uit een zit-/keukengedeelte, een aparte badkamer met toilet/douche/wastafel en een vide, waar je “op stok” kunt in een tweepersoonsbed (2 matrassen van 80 x 200 cm.).Dit geriefelijke en knusse “hok” is geschikt voor mensen tot 1.90-1.95 m. ..anders is het in het zitgedeelte: “bukken” geblazen! In dit gedeelte staan een bedbank (140 x 200 cm.) en flat screen-TV en radio-cd-speler.De open keuken is volledig ingericht met een eettafel, ijskast, kookplaat, combimagnetron, koffiezetapparaat en waterkoker. Voldoende servies en kookgerei zijn aanwezig om ook eigen maaltijden te bereiden.
De Schaapskooi:
Het heeft een vide, eigen badkamer met douche, toilet en fonteintje. Een keukentje met koel/vries combinatie, 2 pits kooktoestel en een magnetron. Een heerlijk zonnig zitje voor de deur en een vrij gelegen tuin , bijna rondom de woning.