Kinderbelevingspad Woudloper van het Loo

Belevingspad “Woudloper van Het Loo” is een wandelroute voor kinderen door natuurgebied Kroondomein Het Loo. 

Naast deze Woudlopertocht  zijn er steeds wisselende routes, die tussen de 3 en 5 km lang zijn. Deze routes hebben allemaal een eigen thema, zoals bijvoorbeeld een dierentocht of een bijentocht. In de Herfst mag een paddenstoelentocht natuurlijk niet ontbreken. Tijdens deze routes kun je veel leren over de natuur en avonturen beleven met het hele gezin. Alle routes beschikken over vragen en opdrachten die natuureducatie stimuleert.

Download gratis de Woudlopers app voor inzage in de actuele routes.

Het Kinderbelevingspad “Woudloper van Het Loo” start bij Camping de Wildhoeve, Hanendorperweg 102 in Emst. Voor een extra natuurbeleving is er het opdrachten doe boekje “Word Woudloper van Het Loo” uit de reeks van “Ontdek de kleine wonderen”. In totaal zijn er 6 boekjes met diverse thema’s ontwikkelt. Bij de VVV en op  de receptie van Camping de Wildhoeve is dit boekje verkrijgbaar voor € 2,50.

 

Voor meer informatie: Camping de Wildhoeve 0578-661324.