Een heerlijke middag in de bossen

Anouk en Stian liepen de zwijntjesroute.

Op zondagmiddag gingen we naar de Ossenstal. We gingen op zoek naar zwijntjes die aan de bomen hangen. Zo gingen we een route van 3 km lopen. We kwamen ook bij een wildkijkwand. Hier gingen we goed kijken of we ook een zwijn zagen maar dat was niet zo. We moesten ook allerlei opdrachten doen. Dit was jaarringen tellen, beestjes zoeken, blaadjes tekenen en nog veel meer. Wij vonden het een leuke route en gaan de andere routes ook nog een keer lopen. Groetjes, Anouk & Stian.

                               

Wil jij deze routes ook eens lopen? Dat kan! De zwijntjesroute start vanaf Pannenkoekenrestaurant de Ossenstal, de hertenroute vanaf Brasserie Floor en de vogelroute vanaf RCN De Jagerstee.

Het opdrachtenboekje is verkrijgbaar bij de startpunten en de VVV. Er zit ook een verrekijker en loepdoosje bij. Het setje kost €4,00.

 

                              

De zwijntjesroute is gelopen door Anouk en Stian op 15 april 2018.